Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
Cosme kategoria
Cosme opis

Poleasingowe.pl - to możliwość okazyjnego zakupu poleasingowych oraz sprzętu. w ofercie znajdują się samochody, maszyny i narzędzia. Używane środki trwałe, to świetny sposób na oszczędności w firmie. Poleasingowe.pl w swojej ofercie posiada samochody poflotowe, sprzęt powindykacyjny i poleasingowy.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Wśród ofert można znaleźć samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, maszyny budowlane, przyczepy, naczepy, maszyny rolnicze, a nawet sprzęt poligraficzny, medyczny itd. Licytacja może odbywać się manualnie bądź z tzw. agentem. Najpierw sprzedawca wystawia swój przedmiot, następnie kupujący zapoznaje się z opinią rzeczoznawcy dotyczącą sprzętu. Licytacja ma miejsce po zaakceptowaniu regulaminu.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Po wygranej licytacji sprzedający może zaakceptować bądź odrzucić ofertę w ciągu 72h. Ostatnim krokiem jest wpłacenie pieniędzy i odebranie pojazdu/sprzętu. Skorzystanie z usług serwisu, to oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa. Proces zakupowo-sprzedażowy jest w pełni transparentny, a ceny wystawionych przedmiotów są adekwatne do stanu faktycznego.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon Cosme
801009409
Siedziba Cosme
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Cosme REGON
021014968
Cosme NIP
8942976550
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe