Contour Studio – Mezoterapia igłowa
Cosme kategoria
Cosme opis

Contour Studio oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, które wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów. Studio zlokalizowane jest we Wrocławiu. Wśród zabiegów na szczególną uwagę zasługuje mezoterapia igłowa, którą można zastosować na każdą partię ciała.

Mezoterapia stosowana na skórze głowy, pobudza cebulki włosów do wzrostu, natomiast stosowana w okolicy dekoltu, odmładza i liftinguje. Stosowana w obszarze brzucha i ud, napina oraz znacznie redukuje cellulit. Efekty widoczne są w bardzo krótkim okresie czasu, od przeprowadzenia zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, zaleca się skorzystanie z całej serii zabiegów. Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w obszar skóry składników odżywczych.

Dobierane są one indywidualnie do każdego pacjenta. Najczęściej są wstrzykiwane następujące składniki odżywcze: kwas hialuronowy, naturalne wyciągi roślinne oraz kompleksy witamin. Zabieg ten jest pomocny również przy przesuszonej skórze jak i również przy zmarszczkach mimicznych.

Telefon Cosme
713072080
Siedziba Cosme
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Cosme REGON
020606738