Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław – fizykoterapia
Cosme kategoria
Cosme opis

Nasz organizm może reagować na to, co dzieje się z zewnątrz, ale też wewnątrz nas. Czasem dolegliwość bólowa jest pokłosiem jakiegoś procesu, który sprawił, że zaczęliśmy się nadmiernie martwić. Stres nie sprzyja utrzymaniu organizmu bez bólu. Zatem najpierw należałoby go wyeliminować.

Fizykoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław fot.1

Jako czynnik wspierający - zwłaszcza, gdy chodzi o bóle kręgosłupa - zaleca się dobrą terapię manualną bądź profesjonalny masaż. Rehabilitacja niejednego już postawiła na nogi. Czasem wymaga od osoby rehabilitowanej samodyscypliny i rzetelnego przykładania się do wykonywania odpowiednich ćwiczeń. Liczy się jednak pozytywny efekt i życie bez bólu.

Fizykoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław fot.2

Fizjoterapia ma wiele zalet, więc warto ją rozważyć. Być może jesteś osobą po jakiejś kontuzji i szukasz kogoś, kto pomoże Ci z powrotem do sprawności ręki lub nogi. Centrum Rehabilitacji Gawłowska to miejsce, które swoich klientów traktuje na poważnie i podchodzi do ich spraw z pełnym zaangażowaniem. Właściwie dobrany zestaw zabiegów powinien pomóc uzyskać pożądany efekt.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon Cosme
663025800
Siedziba Cosme
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Cosme REGON
363264255
Cosme NIP
8981153108
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław – fizykoterapia
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław – fizykoterapia