Główna

Auto GTA – skup aut Wrocław
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy w zakresie skupu samochodów. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, jednak obsługujemy klientów na o wiele szerszym obszarze. Nasza oferta obejmuje skup bardzo wielu pojazdów, które pochodzą z roczników od 2000, które są nie tylko w pełni sprawnie, ale także uszkodzone, powypadkowe czy też takie przeznaczone bezpośrednio do złomowania.

Staramy się dbać o niewielką ilość formalności do spełnienia, darmową wycenę samochodów, które mamy skupić czy też możliwie najszybszą płatność. Nasz skup pojazdów wyróżnia doświadczona ekipa, bardzo atrakcyjne ceny, które płacimy za pojazdy, a także możliwie najszybszą wysyłkę.

W przypadku aut uszkodzonych i powypadkowych limitem rocznika, jaki skupujemy jest 2005, w pozostałych przypadkach kupujemy pojazdy jeszcze starsze, czyli od 2000 roku produkcji. Jesteśmy przekonani, że każdy kto podejmie współpracę z naszym skupem pojazdów nie tylko pozbędzie się zbędnych pojazdów, ale także będzie w pełni zadowolony ze współpracy z nami.

Cosme strona WWW:
Telefon Cosme:
730117117
Siedziba Cosme:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Cosme REGON:
020742967
Cosme NIP:
8951876724
Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumacz niemiecki Wrocław
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Biuro Tłumaczeń Sellecta zarejestrowane we Wrocławiu, specjalizuje się w tłumaczeniach z języka niemieckiego, wykonuje także zlecenia dotyczące języków: angielskiego, francuskiego, włoskiego i czeskiego. Oferuje tłumaczenia przysięgłe dokumentacji urzędowej, sądowej, prawniczej, handlowej, notarialnej, a także faktur, sprawozdań, umów i statutów.

Tłumacz niemiecki Wrocław

Ponadto zajmuje się tłumaczeniem dokumentów takich jak: prawa jazdy, dyplomy zawodowe, lekarskie, świadectwa maturalne, dowody rejestracyjne i wiele innych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także tłumaczeniem dokumentacji technicznej m. in. instrukcji obsługi, kart produkcyjnych, specyfikacji, projektów i wytycznych. Biuro gwarantuje weryfikację poprawności tekstu, zachowanie oryginalnego formatu oraz zastosowanie terminologii powszechnej w danych branżach.

Biuro Sellecta oferuje również tłumaczenia ustne w trybach konsekutywnym i symultanicznym podczas spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji w kraju i za granicą. Zapewnia przy tym pełną obsługę techniczną wraz ze sprzętem. Usługi biura tłumaczeń wyceniane są indywidualnie, m. in. na podstawie zakresu pracy, specjalizacji, języka i terminu.

Biuro Tłumaczeń Sellecta

Cosme strona WWW:
Telefon Cosme:
510110442
Siedziba Cosme:
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
Cosme REGON:
020497670
Cosme NIP:
8862362627
Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław – fizykoterapia
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Nasz organizm może reagować na to, co dzieje się z zewnątrz, ale też wewnątrz nas. Czasem dolegliwość bólowa jest pokłosiem jakiegoś procesu, który sprawił, że zaczęliśmy się nadmiernie martwić. Stres nie sprzyja utrzymaniu organizmu bez bólu. Zatem najpierw należałoby go wyeliminować.

Fizykoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław fot.1

Jako czynnik wspierający – zwłaszcza, gdy chodzi o bóle kręgosłupa – zaleca się dobrą terapię manualną bądź profesjonalny masaż. Rehabilitacja niejednego już postawiła na nogi. Czasem wymaga od osoby rehabilitowanej samodyscypliny i rzetelnego przykładania się do wykonywania odpowiednich ćwiczeń. Liczy się jednak pozytywny efekt i życie bez bólu.

Fizykoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław fot.2

Fizjoterapia ma wiele zalet, więc warto ją rozważyć. Być może jesteś osobą po jakiejś kontuzji i szukasz kogoś, kto pomoże Ci z powrotem do sprawności ręki lub nogi. Centrum Rehabilitacji Gawłowska to miejsce, które swoich klientów traktuje na poważnie i podchodzi do ich spraw z pełnym zaangażowaniem. Właściwie dobrany zestaw zabiegów powinien pomóc uzyskać pożądany efekt.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon Cosme:
663025800
Siedziba Cosme:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Cosme REGON:
363264255
Cosme NIP:
8981153108