Główna

Auto GTA – skup aut Wrocław
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy w zakresie skupu samochodów. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, jednak obsługujemy klientów na o wiele szerszym obszarze. Nasza oferta obejmuje skup bardzo wielu pojazdów, które pochodzą z roczników od 2000, które są nie tylko w pełni sprawnie, ale także uszkodzone, powypadkowe czy też takie przeznaczone bezpośrednio do złomowania.

Staramy się dbać o niewielką ilość formalności do spełnienia, darmową wycenę samochodów, które mamy skupić czy też możliwie najszybszą płatność. Nasz skup pojazdów wyróżnia doświadczona ekipa, bardzo atrakcyjne ceny, które płacimy za pojazdy, a także możliwie najszybszą wysyłkę.

W przypadku aut uszkodzonych i powypadkowych limitem rocznika, jaki skupujemy jest 2005, w pozostałych przypadkach kupujemy pojazdy jeszcze starsze, czyli od 2000 roku produkcji. Jesteśmy przekonani, że każdy kto podejmie współpracę z naszym skupem pojazdów nie tylko pozbędzie się zbędnych pojazdów, ale także będzie w pełni zadowolony ze współpracy z nami.

Cosme strona WWW:
Telefon Cosme:
730117117
Siedziba Cosme:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Cosme REGON:
020742967
Cosme NIP:
8951876724
Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumacz niemiecki Wrocław
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Biuro Tłumaczeń Sellecta zarejestrowane we Wrocławiu, specjalizuje się w tłumaczeniach z języka niemieckiego, wykonuje także zlecenia dotyczące języków: angielskiego, francuskiego, włoskiego i czeskiego. Oferuje tłumaczenia przysięgłe dokumentacji urzędowej, sądowej, prawniczej, handlowej, notarialnej, a także faktur, sprawozdań, umów i statutów.

Tłumacz niemiecki Wrocław

Ponadto zajmuje się tłumaczeniem dokumentów takich jak: prawa jazdy, dyplomy zawodowe, lekarskie, świadectwa maturalne, dowody rejestracyjne i wiele innych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także tłumaczeniem dokumentacji technicznej m. in. instrukcji obsługi, kart produkcyjnych, specyfikacji, projektów i wytycznych. Biuro gwarantuje weryfikację poprawności tekstu, zachowanie oryginalnego formatu oraz zastosowanie terminologii powszechnej w danych branżach.

Biuro Sellecta oferuje również tłumaczenia ustne w trybach konsekutywnym i symultanicznym podczas spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji w kraju i za granicą. Zapewnia przy tym pełną obsługę techniczną wraz ze sprzętem. Usługi biura tłumaczeń wyceniane są indywidualnie, m. in. na podstawie zakresu pracy, specjalizacji, języka i terminu.

Biuro Tłumaczeń Sellecta

Cosme strona WWW:
Telefon Cosme:
510110442
Siedziba Cosme:
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
Cosme REGON:
020497670
Cosme NIP:
8862362627
Contour Studio – Mezoterapia igłowa
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Contour Studio oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, które wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów. Studio zlokalizowane jest we Wrocławiu. Wśród zabiegów na szczególną uwagę zasługuje mezoterapia igłowa, którą można zastosować na każdą partię ciała.

Mezoterapia stosowana na skórze głowy, pobudza cebulki włosów do wzrostu, natomiast stosowana w okolicy dekoltu, odmładza i liftinguje. Stosowana w obszarze brzucha i ud, napina oraz znacznie redukuje cellulit. Efekty widoczne są w bardzo krótkim okresie czasu, od przeprowadzenia zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, zaleca się skorzystanie z całej serii zabiegów. Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w obszar skóry składników odżywczych.

Dobierane są one indywidualnie do każdego pacjenta. Najczęściej są wstrzykiwane następujące składniki odżywcze: kwas hialuronowy, naturalne wyciągi roślinne oraz kompleksy witamin. Zabieg ten jest pomocny również przy przesuszonej skórze jak i również przy zmarszczkach mimicznych.

Telefon Cosme:
713072080
Siedziba Cosme:
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Cosme REGON:
020606738