Auto GTA – skup aut Wrocław

Auto GTA – skup aut Wrocław

Auto GTA – skup aut Wrocław
Cosme nazwa:
Auto GTA – skup aut Wrocław
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy w zakresie skupu samochodów. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, jednak obsługujemy klientów na o wiele szerszym obszarze. Nasza oferta obejmuje skup bardzo wielu pojazdów, które pochodzą z roczników od 2000, które są nie tylko w pełni sprawnie, ale także uszkodzone, powypadkowe czy też takie przeznaczone bezpośrednio do złomowania.

Staramy się dbać o niewielką ilość formalności do spełnienia, darmową wycenę samochodów, które mamy skupić czy też możliwie najszybszą płatność. Nasz skup pojazdów wyróżnia doświadczona ekipa, bardzo atrakcyjne ceny, które płacimy za pojazdy, a także możliwie najszybszą wysyłkę.

W przypadku aut uszkodzonych i powypadkowych limitem rocznika, jaki skupujemy jest 2005, w pozostałych przypadkach kupujemy pojazdy jeszcze starsze, czyli od 2000 roku produkcji. Jesteśmy przekonani, że każdy kto podejmie współpracę z naszym skupem pojazdów nie tylko pozbędzie się zbędnych pojazdów, ale także będzie w pełni zadowolony ze współpracy z nami.

Cosme strona WWW:
Telefon Cosme:
730117117
Siedziba Cosme:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Cosme REGON:
020742967
Cosme NIP:
8951876724

Wyślij wiadomość do właściciela oferty