Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław
Cosme nazwa:
Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław
Cosme kategoria:
Cosme opis:

Klinika Soft Skin Dermaclinic to profesjonaliści w pielęgnacji skóry. Z kliniką Soft Skin zadbasz o siebie w 100%. Soft Skin to eksperci w zakresie: medycyny estetycznej oraz dermatologii. Do Twojej dyspozycji posiadamy pięknie urządzone gabinety. Wyposażenie naszych gabinetów na posiadają nowoczesne urządzenia pielęgnacyjne. Najnowsza technologia to jeden z atutów naszej kliniki.

Takim samym atutem kliniki są zatrudnieni w niej specjaliści dermatologii i medycyny estetycznej. Już przy wejściu przywita się profesjonalny personel, który jest wstanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Dobre zrozumienie Twojego problemu to standard w naszej placówce.

Jakie zabiegi możesz u nas wykonać?

W naszych gabinetach wykonasz zabiegi tj. dermatologia skóry twarzy, pozbycie się trądziku czy licznych przebarwień. dobry jakościowo botoks do wypełniania zmarszczek. U nas medycyna estetyczna pozwoli na pozbycie się wszelkich wstydliwych problemów. Możesz skorzystać z kosmetolgia profesjonalna u prawdziwego eksperta. Nasz specjalista dostosuje odpowiednią pielęgnację do potrzeb Twojej skóry.

Odwiedź nasz salon, a poprawimy Twój wygląd i samopoczucie!

Telefon Cosme:
512822207
Siedziba Cosme:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Cosme REGON:
021847160

Wyślij wiadomość do właściciela oferty