Pedicure Bar – Manicure Hybrydowy

Pedicure Bar – Manicure Hybrydowy
Cosme nazwa: Pedicure Bar – Manicure Hybrydowy
Cosme opis:

Pedicure Bar we Wrocławiu to salon kosmetyczny wyspecjalizowany w profesjonalnym pedicure i manicure. To również doskonałe miejsce, aby zrobić paznokcie żelowe i także zabiegi na twarz i zabiegi na ciało. Pracują tu zawsze uśmiechnięte kosmetyczki, które z pasją wykonują swoją pracę i ciągle się szkolą. Wiedzą też, że wizyta w takim salonie, oprócz gwarancji usług wykonanych na najwyższym poziomie, ma być również mile spędzonym czasem i przyjemnością. Dbają więc również o odpowiednią atmosferę.

W Pedicure Bar wykonuje się manicure i pedicure klasyczny, hybrydowy, japoński lub z odżywką. Dodatkowo do każdego manicure i pedicure można skorzystać z pakietu SPA. W przypadku dłoni jest to peeling połączony z maseczką nawilżającą. Jeśli natomiast chodzi o stopy, to polega on na 10-minutowym masażu stóp i położeniu maski nawilżającej. Wykonywane w naszym salonie paznokcie żelowe przeznaczone są dla kobiet, które mają miękkie paznokcie, a lakier i hybryda trzymają się na nich nie dłużej niż kilka dni. Na naturalną płytkę nakładany jest żel, dzięki któremu paznokieć będzie twardszy, a hybryda utrzyma się ponad 3 tygodnie.

W tym salonie wykonywane są także zabiegi na twarz hamujące starzenie się skóry. Są to między innymi: kosmetyczne oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, radiofrekwencja, mezoterapia bezigłowa i złuszczanie kwasami. W ofercie salonu Pedicure Bar znajdują się również zabiegi na ciało, które wyszczuplają sylwetkę i ujędrniają skórę. Są to Cellulogia, czyli dermomasaż oraz liposukcja ultradźwiękowa.

Telefon Cosme: 662555334
Siedziba Cosme: ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław
Cosme REGON: 022363984

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Pedicure Bar – Manicure Hybrydowy