Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

O portalu

CosMedic Travel to pierwszy w Polsce profesjonalny serwis do rezerwacji usług kosmetycznych i medycznych dla obcokrajowców.  W CosMedic Travel prezentujemy oferty partnerskich ośrodków, z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz usług medycznych.  Nawiązujemy współpracę wyłącznie z ośrodkami, które są w stanie potwierdzić jakość świadczonych usług!

"CosMedic Travel" jest  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej,  w ramach  Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  Projekt otrzymał dotację jako jeden z 13, na 186 (!), złożonych. Dofinansowanie ze środków UE, nie tylko gwarantuje płynność  finansową przedsięwzięcia, ale pełną przejrzystość działania i najwyższy standard ośrodków prezentowanych w serwisie. CosMedic Travel wybiera na partnerów wyłącznie kliniki, które spełniają wysokie, europejskie standardy jakości, np. legitymują się certyfikatem ISO 9001:2000.

Twórcy serwisu mają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów internetowych.  To już 6. projekt UE  i 4. portal internetowy, realizowany przez nich. Wszystkie poprzednie przekroczyły założone rezultaty. Osoby zaangażowane w projekt mają wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym, turystyce  (m.in. prowadzą turystyczny portal branżowy i szkolenia dla branży) oraz mediach. Nad stroną merytoryczną czuwają konsultanci medyczni, a nad technicznym funkcjonowaniem serwisu i bezpieczeństwem, zespół programistów.