Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Specjalistyczna Klinika Dentystyczna Wellness Dentica w Warszawie

Warsaw

Klinika Stomatologiczna jest wyposażona w nowoczesne urządzenia medyczne pozwalające na komfortowe leczenie pacjentów oraz pracy personelu medycznego. W klinice znajdują się trzy nowoczesne gabinety stomatologiczne. Klinika świadczy usługi stomatologiczne we wszystkich dziedzinach specjalności stomatologicznych, w tym z zakresu ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Uzupełnieniem szerokiego spektrum świadczeń dentystycznych jest zabezpieczenie naszych Pacjentów w ekspresowe usługi z zakresu techniki dentystycznej.
 
Usługi w Klinice realizowane są przez doświadczonych, kompetentnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów I oraz II stopnia, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny. Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy szczególnie rygorystyczne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi. Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku. W Klinice zadbaliśmy o to, by wszelkie problemy stomatologiczne można było rozwiązać na miejscu.
 
Zapewniamy Państwu zarówno dokładną diagnostykę dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełnozakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku. Zatrudniamy najlepszych specjalistów ze znakomitymi osiągnięciami naukowymi i medycznymi, doświadczeniem, a także indywidualnym i serdecznym podejściem do każdego pacjenta. Oferujemy Państwu pełen zakres usług stomatologicznych, do Państwa dyspozycji są trzy gabinety stomatologiczne, ultranowoczesne unity stomatologiczne, mikroskop, nowoczesny laser do wybielania zębów, najwyższej jakości implanty, stosujemy komputerowe znieczulenie WAND, a także gaz rozweselający (podtlenek azotu). Jesteśmy młodym zespołem lekarzy pracującym na najnowocześniejszym sprzęcie, przy użyciu najnowszych technik w stomatologii. Jeśli poszukujesz gabinetu z profesjonalnym i uśmiechniętym personelem, to dobrze trafiłeś. Nasi dentyści i dentystki zadbają o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. W naszej klinice oferujemy kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci, a także zabiegi specjalistyczne.
 
Naszą Klinikę Stomatologiczną wyróżnia:
WYSOKIE STANDARDY
wszystkim pacjentom oferujemy kompleksowe, wielospecjalistyczne leczenie wg planu wspólnie ustalonego na pierwszej wizycie. Lekarz uwzględnia prośby oraz oczekiwania pacjenta i ustala terminarz wizyt. Całość poparta jest rzetelnym kosztorysem leczenia współpracujemy z kilkoma renomowanymi pracowniami protetycznymi, dzięki temu możemy zaproponować najwyższą jakość usług protetycznych na nasze usługi udzielamy gwarancji. Klinika działa w myśl zasady “Jakość przede wszystkim”. Oferujemy Państwu usługi wg najwyższych europeijskich standardów i na wiele lat. Wierzymy, że lepiej wykonać zabieg „raz a porządnie”.
 
KOMFORT
O dobro pacjenta dba lekarz i asystentka, Pacjent może przebywać w bardzo komfortowej pozycji leżącej gabinety oraz poczekalnia są klimatyzowane.
Klinika dostosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych prowadzimy monitoring wizyt – o każdej planowanej wizycie powiadamiamy zawsze odpowiednio wcześniej (SMS i mail)
stworzyliśmy możliwość zapłaty nie tylko gotówką i kartą, ale również przelewem.
 
INFRASTRUKTURA I BEZPIECZEŃSTWO
szczególny nacisk kładziemy na uczestnictwo w profesjonalnych i obowiązkowych szkoleniach. To sprawia, że zawsze stosujemy najnowsze metody leczenia. Często również wspomagamy się nowatorskimi oraz niezwykle skutecznymi rozwiązaniami w dziedzinie estetyki i leczenia zachowawczego współpracujemy z kilkoma renomowanymi pracowniami protetycznymi, dzięki temu możemy zaproponować najwyższą jakość usług protetycznych w naszych gabinetach znajdą Państwo najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt, który w znacznym stopniu ułatwia pracę naszym lekarzom i zapewnia Państwu gwarancję dokładniejszego leczenia stosujemy restrykcyjne procedury sterylizacji narzędzi, a wiele z nich używamy jednorazowo


Warszawa


Polecane usługi