Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Prywatny Specjalistyczny Szpital Okulistyczny

Chorzow

Prywatny Szpital Weiss Klinik powstał w marcu 2005r. Jest jednym z najlepszych ośrodków okulistycznych w Polsce. Doskonałe wyposażenie, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu pozwalają na skuteczne i bezpieczne leczenie różnych typów schorzeń narządu wzroku. Placówka posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na wykonywanie określonych zabiegów leczenia chorób oczu.
 
Weiss Klinik to nie tylko 22 - łóżkowy szpital, ale i poradnie okulistyczne. To lider wśród prywatnych ośrodków medycznych w Polsce, gdzie najważniejszy jest pacjent. Liczy się nie tylko bezpieczeństwo medyczne, ale i emocjonalne. Pacjent jest dla nas kimś wyjątkowym i dokładamy wszelkich starań, by tak się u nas czuł. Specjaliści , nowoczesne metody leczenia, bezpieczny i nowoczesny sprzęt, a także profesjonalna i indywidualna opieka – to nasza wizytówka.
Cały czas doskonalimy nasze procedury, analizując potrzeby pacjentów i obserwując trendy w okulistyce, które pojawiają się w najlepszych ośrodkach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Wprowadziliśmy system jakości ISO 9001:2008, który potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług medycznych. Przygotowujemy się także do uzyskania Akredytacji medycznej.
 
Nasi lekarze są do dyspozycji pacjentów w każdym momencie leczenia. Przedstawiają wszystkie elementy procedur medycznych, wyjaśniają wątpliwości, odpowiadają na pytania. Wszystkie decyzje podejmowane są w porozumieniu z pacjentem i zgodnie z jego oczekiwaniami co do rezultatów leczenia. Informacje przekazywane są zawsze w jasny i przystępny sposób – dzięki takiemu postępowaniu budujemy zaufanie pacjentów do naszego szpitala i ich przekonanie do metod leczenia.


Katowice


Polecane usługi