Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Medycyna Estetyczna Warszawa

Warszawa

Firma, której jestem właścicielem powstała w 1993r. Moja klinika mieści się w Wilanowie, posiada dogodny dojazd oraz własne miejsca parkingowe, także w garażu podziemnym. Świadczymy usługi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz nowoczesne urządzenia takie jak lasery diodowe, laser Q-Swich, IPL oraz Body Health czy New Life do stymulacji mięśni. Wykonujemy zabiegi mezoterapii bezigłowej nowoczesnym urządzeniem Skeyndor a także mikrodermabrazję korundową. Jako jedyni w dzielnicy posiadamy nowoczesny fotel do pedicure spa umożliwiający w czasie zabiegu dodatkowo masaż pleców i kręgosłupa. Zapraszamy także na znakomite masaże Lomi Lomi Nui wykonywane przez nasze masazystki.
 
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie usuwania bruzd i zmarszczek statycznych oraz mimicznych a także korekcji ust. Specjalizuję się w lipolizie, powiększaniu piersi preparatem Macrolane oraz w zabiegach laserowych i IPL w zakresie zamykania naczynek, usuwania przebarwień oraz depilacji. Wykonuję zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego. 
Wykonuję także zabiegi mezoterapii oraz peelingi. Wprowadziliśmy zabieg rewitalizacji skóry własnym bogatopłytkowym osoczem metodą Regeneris. Wykorzystuję Botox lub Dysport do leczenia nadmiernej potliwości. Ukończyłem dwuletnią podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej dr Ignaciuka, a także przebyłem w zakresie wymienionych zabiegów szereg szkoleń i kursów potwierdzonych stosownymi certyfikatami. Jestem członkiem i certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
 
Mam za sobą ponad 30 letni staż pracy lekarskiej, II stopień specjalizacji, wiele lat pracy w szpitalu Akademii Medycznej w Warszawie w tym również w charakterze nauczyciela akademickiego.
 
lek. med. Dariusz Kołodziejczak


Warszawa


Polecane usługi

Lista usług