Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Kwas hialuronowy, wypełniacz zmarszczek, wygładzanie zmarszczek

Rezerwuj

Klinika Medycyny Estetycznej Katowice, Katowice

Dowiedz się więcej o ośrodku »

Kwas hialuronowy – to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się­ ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Skóra robi się wysuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębsze zmarszczki. Policzki i wargi tracą swoją objętość. Dzięki działaniu kwasu hialuronowego, który nawilża i nadaje objętości, wygładza zmarszczki, modeluje wargi i poprawia kontur twarzy. W naszym gabinecie stosuje się kwas hialuronowy zawarty w preparatach JUVADERM, PRINCESS, RESTYLANE, SURGIDERM, VOLUMA, SURGILIPS, SUB Q są to najwyższej klasy wypełniacze 


Posiadają one następujące zalety:
są pochodzenia zwierzęcego 
nie wymagają wcześniejszych testów skórnych 
są całkowicie wchłaniane 
ich cząsteczki nie są wykrywane jako ciało obce 
rezultaty estetyczne są natychmiastowe i bardzo naturalne

Średni okres utrzymywania się efektów stosowania wypełniaczy wynosi 9- 12 miesięcy. Czasem ten okres może być dłuższy lub krótszy w zależności od wieku, rodzaju skóry, trybu życia. 
Wstrzykiwanie wypełniaczy jest bezpieczne i raczej bezbolesne. Dla zwiększenia komfortu pacjenta stosuje się miejscowe znieczulenia szczególnie przy wykonywaniu zabiegu w okolicach ust. Rezultaty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Do życia towarzyskiego można powrócić natychmiast. Po zastrzyku może pojawić się lekkie zaczerwienienie, opuchlizna i swędzenie w miejscu wykonywania zastrzyku.

Cena dotyczy jednej dawki preparatu.


Katowice


Dowiedz się więcej o ośrodku »