Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Klinika Medycyny Estetycznej Katowice

Katowice

To wyjątkowo ekskluzywne miejsce dla osób pragnących zadbać o swoją twarz i ciało. Miejsce to stworzone zostało z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, luksus i dyskrecję. Nikt nie jest doskonały… ale piękno tkwi w każdym z Nas, trzeba je tylko w odpowiedni sposób wydobyć . Personel Kliniki dba o najwyższy standard zabiegów, miłą atmosferę oraz pełną satysfakcję klientów. Osoby te posiadają wyższe wykształcenie: medyczne, kosmetologiczne i fizjoterapeutyczne.
  
Klinika zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu.
Wysokiej jakości sprzęt oraz innowacyjne metody leczenia zapewniają efektywność i bezpieczeństwo zabiegów. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach i preparatach, które dobierane są indywidualnie po wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Klinika Medycyny Estetycznej to jedna z pierwszych Klinik tego typu na Śląsku, w której pacjenci oprócz leczenia chorób skóry znajdą szeroki wybór zabiegów, pozwalających również zapobiegać zmianom skórnym powodowanym przez upływ czasu, a także zabiegi niwelujące efekty zmian już powstałych. Istotną rolę odgrywa również współpraca ze specjalistami z dziedzin takich jak: chirurgia naczyniowa, chirurgia plastyczna, stomatologia i ginekologia. Holistyczne podejście do pacjenta, przynosi stały sukces, o czym świadczy wzrastająca liczba zadowolonych pacjentów.
 
Klinika Medycyny Estetycznej zdobyła PIERWSZE miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY 2010 w kategorii:
Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, SPA. Klinika jest również przystosowana do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. 


Katowice


Polecane usługi