Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

BHT Transplantacja włosów

Rezerwuj

Hair Transplantation Clinic Katowice, Bielsko Biała

Dowiedz się więcej o ośrodku »

BHT-Body Hair Transplant

BHT to obecnie nowy kierunek w rozwoju transplantacji włosów. BHT to rodzaj FUE. W tej technice pobierane włosy są z innych partii ciała niż głowa. Najczęstszym miejscem pobrania włosów jest broda, klatka piersiowa, pachy. Wskazaniem do tego typu procedur jest niewystraczająca ilość transplantów potrzebnych do uzyskania zadawalających rezultatów.
Zabieg wykonywany jest również w znieczuleniu lokalnym - nasiękowym. Miejsce przygotowane do pobrania musi być ogolone . Włosy do przeszczepu powinny mieć długość ok 2- 3 mm.
Do pobrania jednostek włosa- unitów dr Sandelewski używa specjalnych igieł transplantacyjnych o średnicy 0,75mm. Zastosowane igły pozwalają na pobranie włosów- pojedynczych unitów w najmniej inwazyjny sposób. Przy użyciu tych igieł w najmniejszym stopniu uszkodzona zostaje skóra, co pozwala na formowanie się niewidocznych blizn.
Na uprzednio przygotowane i zaznaczone miejsce przeszczepu wykonywane sa otworki dla poszczególnych jednostek włosowych.
Cześć zabiegu polegającą na wprowadzaniu w otworki pojedynczych włosów przebiega wygodnej dla pacjenta pozycji leżącej.
Po zabiegu z założonymi opatrunkami pacjent może udać się do domu


Podana cena zabiegu jest średnią ceną transplantacji włosów ( 1000 unitów). Ostateczna cena zabiegu zależy od ilości implantów


Katowice


Dowiedz się więcej o ośrodku »

Powiązane usługi