Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Hair Transplantation Clinic Katowice

Bielsko Biała

Przeszczep włosów to obecnie jedyny sposób na przywrócenie funkcjonalnego i morfologicznego widoku naszej głowy. Transplantacja włosów polega na pobraniu włosów z jednego miejsca i przeszczepieniu ich w miejsce łysiejące na głowie. Przeszczepiane włosy nie tracą genetycznie zaprogramowanej siły wzrostu. Wobec tego w miejscu, na które zostaną przeszczepione nadal zachowują swoja zdolność do wzrostu przez całe życie. Łysienie to głównie problem dla mężczyzn. Proces łysienia u mężczyzn związany jest z nadmierną aktywnością męskiego hormonu- testosteronu, a właściwie jego aktywnego metabolitu 5 dihydroksytestosteronu (5DHT). W ostatnim czasie notuje się stały wzrost łysienia typu męskiego szczególnie u młodych pacjentów. Również kobiety cierpią z powodu łysienia. U kobiet najczęściej występuje różnego stopnia przerzedzenie włosów na głownie szczególnie w okolicy centralnej głowy przy zachowanym owłosieniu w okolicy czołowej.

Po zabiegu transplantacji włosów w SAN-MED poprawi się nie tylko Twój wygląd, ale również Twoje samopoczucie. Poczujesz się pewniej, swobodniej i nie będziesz już musiał ukrywać swojego wstydliwego problemu. Warto pamiętać, że pionierem w transplantacji włosów jest dr Norman Orentreich. To on w 1959 roku pierwszy wykonał i opisał zabieg przeszczepu włosów.
San-Med to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. To tutaj każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a cały personel dokłada wszelkich starań, aby pobyt w klinice był przyjemny i sympatyczny. Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę. Zabiegi przeszczepu włosów wykonywane są przez dr Artura Sandelewskiego. Dr Sandelewski jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej i specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Chirurgia odtwórcza włosów to szczególne zainteresowanie dr Sandelewskiego. Dr Sandelewski wykorzystuje umiejętności w tej trudnej dziedzinie medycyny- transplantacji włosów , które nabył podczas wielu zagranicznych kursów i szkoleń. Największe doświadczenie dr Sandelewski zdobywał podczas szkoleń hands-on u boku dr Vinzenzo Gambino oraz dr Akaki Tsilosani.
San-Med Hair Transplant zlokalizowany jest w niedalekim położeniu od centrum Bielska-Białej co zapewnia dogodny dojazd.

Komfortowe warunki pobytu pacjentów zapewniają specjalnie przygotowane gabinety. Dla pacjentów przyjeżdżających z dalszych rejonów oferujemy specjalne zniżki w pobliskim hotelu
Dla pacjentów przylatujących na zabiegi samolotem zapewniamy bezpłatny transport z lotniska w Katowicach lub Krakowie.

Do zabiegu przeszczepu włosów pacjenci wykonują podstawowe badania laboratoryjne.
 
Najczęściej zabiegi trwają od 4- 8 godzin w zależności od wybranej metody FUT czy FUE oraz ilości przeszczepianych włosów. Podczas zabiegu jest podawany posiłek oraz gorące i zimne napoje.


Katowice


Polecane usługi

Lista usług