Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - dłonie

Rezerwuj

Gabinet Medycyny Estetycznej Wrocław, Wrocław

Dowiedz się więcej o ośrodku »

BOTOX
BOTOX jest nazwą handlową oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A, produkowanej przez bakterie, Clostridium botulinum.
BOTOX blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do drobnych, odpowiedzialnych za mimikę twarzy, mięśni. To zapobiega skurczowi tych mięśni, a jednocześnie marszczeniu i fałdowaniu się skóry, a więc utrwalaniu i pogłębianiu się zmarszczek. BOTOX działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki. BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 do 10 dniach.

NADPOTLIWOŚĆ
Dla osób, które cierpią z powodu nadmiernej potliwości w okolicy pach, dłoni, jak i stóp, idealnym rozwiązaniem jest BOTOX! Zabieg poprzedza precyzyjna ocena intensywności wydzielania potu w leczonej okolicy, co zwiększa jego skuteczność. Podanie preparatu w wybraną okolicę trwa krótko, zwykle nie wymaga specjalnego znieczulenia, a po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. 


Wrocław


Dowiedz się więcej o ośrodku »

Powiązane usługi