Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Vaser Lipo Liposukcja (Brzuch)

Rezerwuj

Chirurgia Ogólna i Medycyna Estetyczna Warszawa, Otwock

Dowiedz się więcej o ośrodku »

VASER LIPO®: ZDOBĄDŹ CIAŁO O JAKIM MARZYSZ

VASER Lipo® jest to liposukcja ultradźwiękowa, która umożliwia efektywne usuwanie niechcianego tłuszczu z obszarów ciała, takich jak:
  • brzuch
  • talia
  • kolana
  • brzucha
  • plecy
  • uda
  • ginekomastia
Każdy ma specyficzne obszary na swoim ciele, które są bardziej narażone na gromadzenie się tłuszczu, nawet przy stosowaniu rygorystycznej diety i ćwiczeń. Dzięki, VASER Lipo® możesz mieć teraz ciało, o którym zawsze marzyłeś przy krótkim czasie rekonwalescencji. Kolejna generacja kształtowania sylwetki, VASER Lipo czy LipoSelection®, używa energii ultradźwiękowej do precyzyjnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających.

Ważne! Zabieg trwa zazwyczaj 2-3 godziny. Czas zabiegu jest zalezny od ilosci wykonywanych okolic. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym dożylnym przy asyscie anestezjologa. Znieczulenie dozylne - sedacja+analgezja. Okolo godzine po zabiegu pacjent opuszcza klinikę. Około 3 dni po zabiegu pacjent moze wracać do kraju.

Energia ultradźwiękowa jest używana od lat w szerokim zakresie zastosowań medycznych . Obecnie delikatna energia ultradźwięków jest używana w usuwaniu tkanki tłuszczowej. VASER Lipo®, czy LipoSelection®, używa ultradźwiękowej technologii w celu wyselekcjonowania tkanki. Energia ultradźwięków jest nakierowana w niechcianą tkankę tłuszczową, i nie oddziałuje na otaczające tkanki – takie jak nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną – przyspieszając kształtowanie sylwetki i powrót do normalnej aktywności. Najwyższa efektywność i najkrótszy czas rekonwalescencji to rzeczy, których możesz się spodziewać po VASER Lipo®.


Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu VASER Lipo®?
1. W tkankę tłuszczową wpuszczane jest znieczulenie nasiękowe.

2. Wysokiej częstotliwości drgania generowane przez probówkę VASER powoduje odseparowanie tkanki tłuszczowej i przetworzenie jej w emulsję w połączeniu z płynami nasiękowymi.

3. Tłuszcz w postaci emulsji można łatwo usunąć za pomocą specjalnie zaprojektowanej kaniuli VentX lub masażu.

4. Podczas procesu gojenia się, Twoja skóra wygładzi się i uzyskasz efekt naturalnej skóry.


Zdjecia przed i po zabiegu:

Warszawa


Dowiedz się więcej o ośrodku »