Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Centrum Okulistyki Kraków

Kraków

W Polsce istnieje kilkanaście ośrodków oferujących laserową korekcję wzroku. Funkcjonują one w różnych warunkach medycznych, technicznych i finansowych. Ceny zabiegów wahają się od 5 – 8 tys. zł (cena za parę oczu). Różnice te spowodowane są w większości sposobem przeprowadzania zabiegu, w efekcie mniej lub bardziej komfortowego dla pacjenta. Co nas wyróżnia?

Centrum Laserowe (oftalmika - nauka o budowie i czynnościach narządu wzroku, leczeniu jego wad i chorób, itp.) prowadzi oba rodzaje zabiegów (LASEK i LASIK) laserowej korekcji wady wzroku. Jesteśmy na początek 2011 roku jedyną firmą w Polsce oferującą zabieg za pomocą tzw. WaveLight Refractive Suite. Czyli najszybszego lasera femtosekundowego połączonego z najszybszym laserem excimerowym na świecie. Mamy najlepszy, zintegrowany system bezpieczeństwa dla oka - Eye Tracker 6D, gwaratujący pełne bezpieczeństwo zabiegu. Dlaczego gwarantujemy Ci bezpieczeństwo?

Współpracujemy z najlepszymi okulistami w kraju i za granicą.. Zabiegi odbywają się w nowoczesnej, specjalnie do tego celu zaadaptowanej sali operacyjnej. Operatorami są lekarze z kilkunastoletnim stażem zabiegowym posiadający certyfikat uznający ich przygotowanie i doświadczenie w zabiegach laserowych. Poddając się zabiegowi femtolasik w naszym Centrum Laserowym wybieracie Państwo pełny komfort i bezpieczeństwo.

Centrum Diagnostyczne, ul. Fieldorfa Nila 10/3U, 31 - 209 Kraków, Centrum Zabiegowe, ul. Balicka 255, 30 - 198 Kraków


Kraków


Polecane usługi