Medical Tourism in Poland

innowacyjna gospodarka efrr

Beauty Institute Warszawa

Warszawa

Istotą autorskiej, unikatowej koncepcji beauty jest połączenie w jedną, komplementarną całość wszystkich, znanych nam i zweryfikowanych pod kątem skuteczności, działań na rzecz PIĘKNA, które rozumiemy jako urodę, zdrowy, zadbany wygląd twarzy i ciała, dobre samopoczucie i pozytywną energię.

Nasze PRIORYTETY:

1. Łączenie technik i osiągnięć kosmetyki i medycyny estetycznej w spójne programy autorskie.

2. Weryfikacja efektywności działania i jakość wszystkich wprowadzanych do menu zabiegów i preparatów w wielokierunkowych testach aplikacyjnych. Dzięki temu klienci Instytutu mogą mieć pewność, że otrzymują  produkty o najwyższej  skuteczności.

3. Poszukiwanie światowych nowości takich jak Med 2 Contour – najnowocześniejsze, jedyne w Warszawie urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej, którego skuteczność mamy udokumentowaną fotograficznie.

4. Poszerzanie menu o zabiegi i profesjonalne, światowe marki, w tym wybierane przez gwiazdy Hollywood.

5. Docenienie trendu wellness i kojącej, terapeutycznej roli dotyku drugiego człowieka. Mamy w ofercie masaże z całego świata, w tym najnowszy – Tsuboki – masaż punktów młodości na licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry, sprowadzony do Polski specjalnie dla klientów Instytutu.

6. Indywidualne podejście do pielęgnacji każdego klienta – od etapu diagnozy poprzez ustalenie odpowiedniego programu pielęgnacji zabiegowej a skończywszy na zaleceniach podtrzymujących uzyskane efekty.


Warszawa


Polecane usługi